• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Ngacmimi me video të turpshme nga polici/ Ministri Lleshaj mbërrin në Malësinë e Madhe


  Pas ngjarjes që tronditi opinionin publik dje, me një polic me emrin Berham Bajrakurti, efektiv policie në Gruemirë teksa shihej duke kryer akte të turpshme në një video-kamer me një 15 vjeçare, nëna e së cilës bëri denoncimin në polici dhe akuzoi policin se përndiqte vajzën e saj, ministri ka mbërritur sot në Malësinë e Madhe.

  Sandër Lleshaj shoqërohet nga drejtori i Policisë së Shkodrës Vehbi Bushati dhe mësohet se ministri do mbajë një takim me këshillin Bashkiak të Malësisë së Madhe, ku pritet nga kryetari Tonin Marinaj si dhe në komisariatin e policisë. Pritet të zbardhet takimi, nëse do jetë në praninë e kamerave/ Shihni fotot/. Tiranapost.al. E.B

   

  Video seksuale që arrestoi shefin e policisë në Malësinë e Madhe

  Video seksuale e efektivit në Malësinë e Madhe: Nuk ishte bërë ankesë në polici

   

   

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post