• Shqip
 • English
 • E diel, 8 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Foto Galeri Të gjitha

  Nga referendumi në Kataloni deri tek masakra e Los Angeles, ja fotot që bënë xhiron e botës këtë javë


  Java që kaloi ka qenë plot me evente të një rëndësie ndërkombëtare. Një referendum në Katalonjë rrezikon të hapë “Kutinë e Pandorës” në Europë dhe SHBA përjetoi masakrën më të madhe në historinë e saj të kryer nga një armë e vetme.

  Këto imazhe do të mbeten në librat e historisë si ekstraktet emblematike të këtyre ngjarjeve. K.H/ tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post