• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Nga Ermali ka akoma, edhe një shtëpi për familjen e dy vëllezërve që vdiqën në tërmet


  Ermal Fejzullahu dhuroi 100 mijë euro për familjet e prekura nga tërmeti, po nuk e la me kaq. Sipas Prive, Ermali ka vendosur të ndërtojë edhe një shtëpi të re për familjen e dy vëllezërve nga Kosova që u gjendën nën rrënojat e Vila Palmës e që kanë lënë pas 6 fëmijë, njëri katër dhe tjetri dy. Vite më parë familja ka humbur edhe një tjetër djalë, kështu të mbetur të vetëm, Ermali do t`i ndihmojë.

  Image result for shemsedin isa abazi
  Dy vëllezërit Abazi që humbën jetën gjatë tërmetit

  Kujtojnë se këngëtari nga Kosova ishte ndër të parët artistë që deklaroi ndihmën e tij që në postimin e parë duke folur me shifra konkrete.

  *Referuar Prive.al

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  100 mijë euro nga Ermal Fejzullahu për të prekurit nga tërmeti

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post