• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Filma Lifestyle Të gjitha TIP top

  Nga Ekzorcizmi tek Babadook, këta janë 10 filmat më të frikshëm të të gjitha kohërave


  Lista e filmave më horrorë më të frikshëm për t’u parë e riparo vetëm apo në shoqërinë e miqve nëse keni frikë.

  Ju pëlqejnë filmat e frikshëm? Ju sugjerojmë filmat më të mirë horrorë për të kaluar një mbrëmje plot adrenalinë. Mund të lënë edhe disa pasoja tek ju. Lidhuni në divan, shtrëngoni dhëmbët dhe shijoni një prej këtyre filmave.

  Babadook

  horror1

  Film australian që ka në qendër historinë e Amelias dhe djalti të saj Samuel i fiskuar pas një përbindëshi që supozohet se jeton në shtëpinë e tyre.

  Halloween 2

  Nick (BOBBY CAMPO, left) tries to hold onto Lori (SHANTEL VANSANTEN) in New Line CinemaÕs horror film ÒFinal Destination: Death Trip 3D,Ó distributed by Warner Bros. Pictures. PHOTOGRAPHS TO BE USED SOLELY FOR ADVERTISING, PROMOTION, PUBLICITY OR REVIEWS OF THIS SPECIFIC MOTION PICTURE AND TO REMAIN THE PROPERTY OF THE STUDIO. NOT FOR SALE OR REDISTRIBUTION.

  Vazhdimi i prodhimit të parë, Halloween 1.

  House of 1000 Corpses

  horror3

  Ka në qendër një grup studentësh me një shpirt aventuresk që shkojnë në kërkim të informacioneve për Dr.Satana.

  Poltergeist

  horror4

  Ky film tregon për ngjarje paranormale që i ndodhin një familjeje në Kaliforni.

  Sinister

  sinister-migliori-film-horror

  Historia e një shkrimtari që zbulon disa video se si janë vrarë dhjetra familje në shtëpinë ku ai ishte transferuar bashkë me familjen.

  It

  horror6

  Një prodhim ikonë i ‘viteve 90, i gjeneratës që ka kaluar ankthe për shkak të Pennywise.

  Suspiria

  horror7

  Film që tregon për një studente të vrarë pas së cilës zbulohet një shtrigë e fuqishme. Një ndër filmat horrorë më të vlerësuar.

  The Blair Witch project

  horror8

  Një ndër filmat të vlerësuar më tepër për raportin investime/fidbek. Shifra e realizimit të tij është plot 248 milionë dollarë, ama e ka justifikuar në çdo sekuencë.

  The Orphanage

  horror9

  Një grua e cila kthehet në shtëpinë e saj të vjetër dhe ushqen imazhe se si një mik imagjinar, i rrëmben të birin.

  The Exorcism of Emily Rose

  horror10

  Ky film tregon historinë e një vajze gjermane që i nënshtrohet ekzorcizmave dhe vdes pasi ndërpret mjekimet. Ndër filmat horror më të mirë modernë.

  Pershtati nga Cosmopolitan/O.Zh/

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690