• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Nga Anne Hathaway tek Kate Hudson, ju tregojmë të famshmet që s’kanë qenë më të bukurat e klasës


  Janë aktore të njohura e të bukura që shumë burra kanë ëndërruar ti kenë në krah. Modele frymëzimi sidomos për të rinjtë që influencohen në shumë gjëra që bëjnë. Por, rezulton se në fëmijëri nuk kanë qenë aq të bukura sa janë sot, ose nuk kanë qenë më të bukurat e klasës, dhe sot janë imazhe në revistat më prestigjioze në botë. Bright Side na jep shembullin me fotot të aktoreve që kanë pësuar ndoshta ndryshimet më të mëdha, duke na treguar se çdo njeri mund të shndërrohet nga një‘bretkosë’ në një mjellmë të bukur.

  Shihni fotot si më poshtë./ Tiranapost.al. 

   Anne Hathaway

   Margot Robbie

  9 Famous Beauties That Used to Be Ugly Ducklings and Became Idols for Millions

  Kate Hudson

  9 Famous Beauties That Used to Be Ugly Ducklings and Became Idols for Millions

  Drew Barrymore

  9 Famous Beauties That Used to Be Ugly Ducklings and Became Idols for Millions

   Mindy Kaling

  9 Famous Beauties That Used to Be Ugly Ducklings and Became Idols for Millions

   Katie Holmes

  9 Famous Beauties That Used to Be Ugly Ducklings and Became Idols for Millions

   Winona Ryder

  9 Famous Beauties That Used to Be Ugly Ducklings and Became Idols for Millions

  Adele

  9 Famous Beauties That Used to Be Ugly Ducklings and Became Idols for Millions

   

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post