• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lajme shkurt Të gjitha

  Në vend të protestës, Blushi zgjedh një foto me aktorin e njohur


  Ben Blushi, tashmë zyrtarisht kryetari i Libra-s dhe aktori i njohur i estradës shqiptare Fadil Hasa janë bërë bashkë në një foto.

  Mesa duket Blushi ka zgjedhur në vend të protestës së sotme një vizitë në qytetin e Durrësit.

  Aktori Fadil Hasa është i shquar në shumë role komike në estradën e Durrësit.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post