• Shqip
 • English
 • E premte, 6 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet My Tirana Të gjitha

  Në shtator nxënësit do e gjejnë gati shkollën Bashkim Berisha, ja fotot nga punimet


  Një tjetër shkollë do të rikonstruktohet. Bëhet fjalë për shkollën 9-vjeçare “Bashkim Berisha” që ndodhet në qendër të Njësisë Administrative Ndroq. Edhe pse afati i përfundimit të punimeve në këtë shkollë është muaji nëntor, ajo pritet të jetë gati që ditën e parë të shkollës. që edhe fëmijët kur të kthehen në shtator të gjejnë një shkollë të re, të rikonstruktuar dhe me kushte. Bashkia e Tiranës njofton se do të vijojë me punën gjatë gjithë verës. Më poshtë keni foto nga shkolla/ Tiranapost.al. E.B

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post