• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Në Shqipëri s’ngatërrohen himnet, madje i këndojmë vetë me këngëtarë live


  Franca ngatërroi himnin në ndeshjen me Shqipërinë dhe tregoi dobësi në organizim, ndërsa stadiumi Air Albania pret ndeshjen me Francën jo vetëm krejt i ri fringo, por edhe me një inagurim të arenës së re me këngëtaret më të mirë në Shqipëri. Himni shqiptar u këndua nga Juliana Pasha, kurse ai i Francës nga Besa Kokëdhima./Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post