• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Në pagëzimin e Archie-t ka shumë mungesa


  Meghan dhe Harry caktuan datën 6 Korrik për të pagëzuar djalin meqë ai sot bën fiks 2 muajsh. Edhe pse data u vendos thuajse që pas lindjes së Archie-t, mbretëresha Elizabeth, Princi Charles dhe Serena Williams, shoqja e ngushtë e Meghan që mendohej se do ishte kumbara, nuk i rregulluan punët që sot të ishin të pranishëm. Serena kishte një ndeshje të rëndësishme, kurse mbretëresha dhe princi kishin punë e takime zyrtare.

  Prince William, 37, wore dark glasses as he arrived at Windsor Castle today ahead of his nephew's christening
  Kate dhe William

  Mbase kjo është e vërteta e vetme dhe mungesa e tyre nuk ka lidhje me thyerjen e rregullit nga ana e Meghan që vendosi ta bënte privatisht pagëzimin.

  Po Kate dhe William? Ata po. Ata janë të pranishëm dhe janë fotografuar rrugës duke shkuar për në pagëzim.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690