• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Kryesore Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Në kastin e ‘La casa de Papel’ edhe futbollisti i famshëm


  “La casa de Papel” do të ketë një tjetër sezon. Ky është lajmi i parë i mirë që dihet prej ca kohësh. Kurse lajmi i dytë është ai i prezencës së Neymar. Skenat me futbollistin janë xhiruar, por pak skandalit në të cilin ai akuzohej për ngacmim seksual, Netflix i preu skenat me të. Pasi çështja u pushua për mungesë provash, u firmos marrëveshja për rivendosjen e skenave me futbollistin si murg.

  “Jam i lumtur që realizova ëndrrën time duke u bërë pjesë e një seriali”, tha Neymar në një video të shkurtër në të cilën heq maskën e famshme të grupit, në një postim në Twitter.

  *Ky post u përshtat nga 90min dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post