• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 19 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Në gardërobat e vipave që lënë në baltë dyqanet luksoze


  Një dollap për ta nuk është i mjaftueshëm, as një dhomë e vogël brenda dhomës së gjumit. Ata janë pjesë e jetës publike, televizionit dhe kanë përveçse qejf edhe nevojë të kenë rroba të bukura. Elton John hapi dollapin e tij të syzeve, meqë janë aksesori që nuk i mungon kurrë. Pastaj Khloe Kardashian, Mariah Carey, Gisele Bundchen e ca të tjerë na futën përmes fotove në gardërobat e tyre që i lënë në baltë dyqanet më luksoze.

  Reality TV star Khlo Kardashian in the vast master closet of her Calabasas California home which was decorated by Martyn...
  (Në gardërobën e Khloe Kardashian)
  At Gisele Bundchen and Tom Bradys Los Angeles home designer Joan Behnke employed an antique crystal chandelier...
  (Në gardërobën e Gisele Bundchen dhe Tom Brady)
  Mariah Careys Mario Buattadesigned apartment in Manhattan features a luxurious dressing room that resembles an airy...
  (Në gardërobën e Mariah Carey)
  The closet at the Bedford New York home of Ralph Lauren is outfitted with mahogany millwork giving the room the refined...
  (Në gardërobën e Ralph Lauren)
  At Woodside Elton Johns palatial English estate in Old Windsor shelves were built into the attic eaves to showcase the...
  (Në gardërobën e Elton John)
  Comedian Ellen DeGeneres and actress Portia de Rossi stored their respective sneakers and high heels in the elegant...
  (Në gardërobën e Ellen DeGeneres)
  Screen legend Elizabeth Taylors dressing room in her Beverly Hills home expanded over the years to accommodate her...
  (Në gardërobën e Elizabeth Taylor)
  Decorator Martyn Lawrence Bullard crafted a graphic closet for Tommy Hilfiger at the designers home near Miami.
  (Në gardërobën e Tommy Hilfiger)

  Plot shkëlqim, drita dhe shumë rregull aty ku sistemohet një pasuri e tërë.

  *Ky post u përshtat nga architecturaldigest dhe është realizuar nga Fabjola Hije.