• Shqip
 • English
 • E hënë, 19 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Në fotot e Louisit paska komentuar xhaxhesha Meghan


  I ka si i ka punët me të rriturit (gjithmonë nëse thashethemet për konflikte janë të vërteta), Meghan nuk ndikohet në sjelljen me fëmijët e kunatit William dhe kunatës Kate.

  (Komenti i Meghan në foton e Louis-it)

  Në postimin e Kensington Royal të fotove të ditëlindjes së Princit Louis, faqje Sussex Royal, që mendohet se menaxhohet nga vetë Meghan, ka lënë një koment: “Gëzuar ditëlindje Louis! Shumë dashuri nga të dy ne”, shkruhet nga profili Sussex Royal.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.