• Shqip
 • English
 • E premte, 22 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Në 18-vjetorin e puthjes së parë Julka teston burrin: Çfarë mban mend?


  Julka dhe Andi festojnë 18-vjetorin e puthjes së parë, por edhe ata si gjithë çiftet s`kanë ndonjë ndryshim të madh. Ajo e mori në pyetje që në mëngjes se sa mban mend ai nga dita e tyre e parë, Andit i janë fshirë kujtimet, kurse Julka i mban mend me detaje.

  Kulmi i të qeshurave arrin kur Andi s`mban mend as sa vite kanë bashkë. Se pse i është fiksuar 17-ta. Dhe Julka që e kalon me të qeshur se kaq vite me të është mësuar.

  Për intervistën e plotë, shiko videot.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post