KryesoreAktualitetTe gjitha

Ndërpriten aplikimet për Lotarinë Amerikane


Faqja e internetit të Lotarisë Amerikane http://dvlottery.state.gov është përkohësisht jashtë funksionit, ka njoftuar Ambasada Amerikane.

Por mos u frikësoni, sepse kjo ka ardhur për shkak të mirëmbajtjes dhe është një ndërprerje në mbarë botën që prek të gjitha vendet dhe jo vetëm Shqipërinë.

Sapo faqja të rregullohet Ambasada e Amerikës në vendin tonë do të na njoftojë të gjithëve./ E.D/ Copyright Tiranapost.al

mabbbb

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *