• Shqip
 • English
 • E diel, 20 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Ndalohet pedagogu që i kërkonte favore seksuale studentes


  Pedagogu i gjuhës italiane në Universitetin e Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, Denis Himçi, u shoqërua sot në polici pas rastit të denoncimit në emisionin “Stop”.

  Në kamerën e fshehtë të regjistruar nga një studente me figurë dhe zë sesi profesori i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Pedagogu do të merret në pyetje nga policia lidhur me rastin e skandalit të publikuar sot.

  Në video shihej e dëgjohej se, Denis Himçi i premtonte studentes se do ta kalonte në lëndën e tij dhe do të ndërhynte te kolegët për provimet e mbartura./ Tiranapost.al

  Foto-Video/ Pedagogu i kërkon studentes raport intim në këmbim të marrjes së provimeve

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]