• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lajme shkurt Të gjitha

  Ndalohet kamioni me mbi 1 ton drogë në Kakavijë, arratiset shoferi


  Sërish drogë. Mëngjesin e sotëm është kapur një kamion që po transportonte mbi 1 ton drogë e dyshuar si kanabis sativa. Sipas informacioneve paraprake kamioni ka tentuar që të kalojë në tokën shqiptare nga Greqia. Kamioni ishte me targa shqiptare. Shoferi i kamionit ka braktisur kamionin dhe është larguar me shpejtësi, ndërsa policia kufitare është vënë në ndjekie të tij.

  Kaq informacion kemi deri më tani, nuk dimë emrin e drejtuesit të kamionit dhe se nga cila polici u ndalua droga.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post