• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ndahet nga jeta këngëtarja që na tha të dëgjojmë zemrën


  “Listen to your heart…”, a ka ndonjë që s`e kujton menjëherë melodinë e këngës së famshme? Sot më shumë se kurrë, sot që Marie Fredriksson, pjesë e grupit ’90 Roxette’ është ndarë nga jeta.

  Ajo luftoi 17 vjet me një tumor në tru dhe u shua në moshën 61-vjeçare.

  Marie ishte njëkohësisht gruaja e kitaristit të grupit të famshëm me të cilin ka dy fëmijë.

  https://www.youtube.com/watch?v=yCC_b5WHLX0

  *Ky post u përshtat nga The Guardian dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post