• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Ndahet nga jeta babai i Dojna Memës: E pive jetën me një kupë


  Dojna Mema ndau pak minuta më parë një video emocionuese të babait të saj që është ndarë nga jeta shumë përpara kohe.

  “Nuk le asnjë sekond pa jetuar plotësisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë! Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky është Babai i familjes”, shkruan moderatorja krah videos me disa nga çastet e lumtura familjare, ku protagonist ka qenë babai i saj.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post