• Shqip
 • English
 • E diel, 17 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Botë Të gjitha Web TV

  Muzeu i parë nënujor në Europë


  Në bregdetin e ishullit Lanzarote të Spanjës është krijuar muzeu i parë nënujor në Europë.

   

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post