• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Murinjo fton Kluivert tek Man.Utd


  Justin Kluivert është një nga objektivët kryesor të Jose Mourinhos për merkaton e verës.

  Gjatë festimit për titullin e Europa League, trajneri i Manchester United ka zhvilluar një bisedë në fushën e lojës me yllin e Ajax, ku portugezi i ka komunikuar se e dëshiron në skuadër.

  Më tej Mou mësohet t’i ketë thënë sulmuesit 18-vjeçar se së bashku mund të shkruajnë historinë duke fituar tituj.

  Në fund trajneri i ka pohuar Kluivert se në 2018-ën e shikon me fanellën e “Djajve të Kuq” duke fituar Champions dhe Premier League

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]