• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Mund ta blini të gjitha! Ja sa kushton parfumi i ri i Kim me Kylie


  Motrat Kardashian-Jenner kanë pushtuar sirtarin tonë të tualeteve dhe shumë shpejt do bëjnë të njëjtën gjë me koleksionin e parfumeve.

  Këtë të premte do të dalë në treg parfumi i ri i markës së Kim, “KKË FRAGRANCE”, por që do të jetë një bashkëpunim me Kylie-n.

  Dhe nëse jeni të interesuar për çmimin, nuk është nga ato që do t’ju lërë pa shkuar në plazh.

  Parfumi vjen në tre ngjyra të ndryshme në formën e buzës dhe kushton 40 dollarë.

  Sa për aromat, mbetet t’i provoni!/ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post