• Shqip
 • English
 • E premte, 20 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Kryesore Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Motra Libohova na çmalli me motrat Ndoci


  Të shkëputura prej kohësh nga Shqipëria dhe jeta artistike, motrat Ndoci, Ritën dhe Julin i risolli përmes një fotoje një nga motrat Libohova, Irma.

  (Postimi i Irmës në Instagram)

  “Plot humor, batuta, bejte, imitime. Një botë të tërë shkodranishte”, shkruan Irma duke treguar që e paskan shijuar fundjavën të treja bashkë. Dhë ndërkohë të gjithë u çmallëm me Ritën dhe Julin, artistet e viteve ’90.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690