• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Motra e këngëtarit ndërron jetë në moshën 18-vjeçare


  Motra e vogël e këngëtarit Louis Tomlinson, Felicite, është gjetur e vdekur në moshën 18-vjeçare.

  Modelja dhe influencuesja e mediave sociale, që kishte mbi 1.3 milionë ndjekës të Instagram, mësohet se ndërroi jetë pas një ataku në zemër në shtëpinë e saj në Londër.

  Fotoja e fundit e publikuar prej saj në Instagram ishte më 10 mars, ku shfaqej duke bërë një “selfie” para pasqyrës.

  “Nuk e di pse dukem kaq e shokuar”, shkroi ajo në postim.

  Louis Tomlinson ishte një nga këngëtarët e grupit “One Direction”./ Tiranapost.al