Lifestyle Te gjitha

Motra e këngëtarit ndërron jetë në moshën 18-vjeçare


Motra e vogël e këngëtarit Louis Tomlinson, Felicite, është gjetur e vdekur në moshën 18-vjeçare.

Modelja dhe influencuesja e mediave sociale, që kishte mbi 1.3 milionë ndjekës të Instagram, mësohet se ndërroi jetë pas një ataku në zemër në shtëpinë e saj në Londër.

Fotoja e fundit e publikuar prej saj në Instagram ishte më 10 mars, ku shfaqej duke bërë një “selfie” para pasqyrës.

“Nuk e di pse dukem kaq e shokuar”, shkroi ajo në postim.

Louis Tomlinson ishte një nga këngëtarët e grupit “One Direction”./ Tiranapost.al