• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Moti: Vranësira në gjithë vendin, rrebeshe shiu në këto zona pasdite


  Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës PARAQITEN me alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-herëshme ne te gjithe territorin. Pasditja zhvillon dukshem vranësirat duke sjellë rrebeshe shiu në te gjithe zonen malore dhe pjeserish ne qendre te territorit.

  Temperaturat e ajrit do te rriten ne mengjes por nuk do të pësojnë ndryshim në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 33°C maksimumi.

  Era do fryjë e lehte dhe mesatare me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi perëndimor-jugperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3 – 4 ballë./ Tiranapost.al.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post