• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Moti sot me vranësira dhe shira, temperaturat ulen ndjeshëm


  Sipas MeteoAlb: Mbetemi ne ndikimin e motit te paqendrueshem KU vranesirat dhe shirat e dobet do te jene te pranishme, me te theksuara ne Veri te vendit. Mesdita dhe pasditja paraqiten kryesisht me kthjellime dhe vranesira ne veri dhe qender duke lene zonat Jugore me shira te izoluar. Gjate nates do te kete shtim te vranesirave ne te gjithe vendin.

  Temperaturat e ajrit do të pësojne renie te ndjeshme te tyre duke u luhatur nga 14°C deri në 32°C.

  Era do fryjë mesatare ne toke dhe deri e forte ne det me shpejtesi 40 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3 – 4 ballë./ Tiranapost.al.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post