• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Moti sot me rritje temperaturash në mëngjes dhe mesditë, shihni tabelën


  Moti – E enjte, 5 Shtator 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Mot i kthjellët dhe vranësira kalimtare MBIZOTEROJNE në të gjithë territorin deri në orët e pasdites kur në zonat veriore-verilindore parashikohet shtim i vranësirave dhe rrebeshe shiu të izoluar. POR sërish mbrëmja largon vranësirat e dendura nga vendi.

  Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 32°C.

  Era do fryjë mesatare me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi verior-veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3 ballë./ Tiranapost.al. 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post