• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Moti sipas Meteoalb: Rriten temperaturat, Tirana mbi 36 gradë


  Sipas MeteoAlb: Gjatë së enjtes i gjithë territori PARAQITET me kthjellime kryesisht në zonat e ulta dhe bregdet, NDERSA vranësira të lehta MBETEN në zonat malore. POR pasditja dhe mbrëmja MBETEN në ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë.

  Temperaturat e ajrit do të rriten në të dy vlerat ditore duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 18°C mëngjesi deri në 37°C mesdita.

  Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h kryesisht nga drejtimi Jugor-Jugperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 2 ballë./ Tiranapost.al. 

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post