• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Moti sipas Meteoalb: Rikthehen shirat pas mesditës


  Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare DOMINOJNE deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pas mesditës pritet shtim i vranësirave ne të pjesën më të madhe të vendit duke gjeneruar rrebeshe afatshkurtër shiu. Orët e pasdites ri-kthejnë kthjellimet në vend.

  Temperaturat e ajrit mbeten kostante në mëngjes dhe mesditë duke luhatur ekstremumet ditore nga 17°C deri në 36°C.

  Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h kryesisht nga drejtimi veriperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 3 ballë./ Tiranapost.al.

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]