• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 18 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Mot i mirë dhe diell do na shoqërojë sot, temperaturat rriten me dy gradë


  Moti – E shtunë, 25 Maj 2019
  —————————————————————-
  Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës do të DOMINOHET nga mot kryesisht i kthjellët në të gjithë vendin, POR në zonat malore herë pas-here do të ketë kalime vranësirash të lehta. NDERSA pjesa e dytë e ditës lë me kthjellime zonën e ulët dhe bregdetin, por vransira të shpeshta shfaqen në ekstremin Verior duke rrezikuar shira të dobët.

  Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë gjatë mëngjesit POR rritje sjellë dhe mesdita duke shënuar vlerat minimale dhe maksimale 10°C deri në 27°C.

  Era do fryjë e lehtë me shpejtësi deri 28 km/h, nga drejtimi Perëndimor ndrësa në det të hapur krijohet dallgëzim 2 ballë. /Tiranpost.al/

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690