ShowbizTe gjithaTIP top

Mos prisni derisa të lindë. Kjo është fytyra e djalit ose vajzës së Kate dhe William


Bebin e tretë të Kate Middleton dhe Princ William mund ta njihni që pa lindur. Kush mund të presë derisa fëmija të vijë në jetë? Nëse do jetë vajzë apo djalë nuk ka shumë rëndësi. Pasi Kate u shfaq për herë të parë me barkun e rrumbullakosur, Joe Mullins studioi fotot e fundit të çiftit dhe dy fëmijëve për të nxjerrë portretin e bebit në pritje.

kate

Ai bëri dy variante, një djalë dhe një vajzë. Nëse do jetë vajzë do marrë pak më shumë nga Kate, ndërsa nëse do të jetë djalë do të jetë një kopje e të atit.

kate 2

Emrat ia dimë, ose Alice ose Arthur, tani i dimë edhe tiparet.

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *