• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Mos dil nga shtëpia pa lexuar si do jetë moti, mund të duhet çadër


  Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash karakterizojnë kushtet e motit në vendin tonë, më të dendura në rajonin Jugor dhe zonat lokale në Qender duke rrezikuar shira të përkohëshm. Mbremja sjell përmirësim gradual të motit duke i zhvendosur shirat në dy ekstremet Veri-Jug.

  Temperaturat e ajrit do të pësojne rënie të lehtë të tyre duke u luhatur nga 11°C deri në 31°C.

  Era do fryjë mesatarisht me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Verior- veriperëndimor duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim 3 – 4 ballë./ Tiranapost.al 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post