• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Politikë Të gjitha

  Mogherini siç nuk e kemi parë, me shapka me gisht në takimin me Ramën (Video)


  Ramën me atlete e kemi parë, por Federica Mogherinin me shapka me gisht në takim zyrtar sikur për herë të parë e pamë. Nuk evidentohet nëse janë sandale apo shapka, por gishtat e këmbës janë të gjjtha jashtë.

  Si të themi, veshjet me kod sikur po largohen disi, dhe një italianeje i takon pak guxim në mode. Ata e bëjnë fundja dhe e dinë mirë. /Tiranapost.al/

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690