• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Modë Të gjitha

  Modeli i fustani më IN që do të kthejë kokat e kalimtarëve


  Për momentin fustani më IN është ai me rripa i zi.

  Është seksi dhe me stil, ndërsa mund të vishet për raste të ndryshme nga paraditja në mbrëmje.

  Pavarësisht se jeni me pushime apo të ftuara në një dasmë, diferencën e bëjnë aksesorët, një palë syze dielli “cool” ose një çantë klas. / Le Fashion/ Tiranapost.al

  *Shfleto galerinë për 9 modelet më në modë

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690