• Shqip
 • English
 • E diel, 20 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Moda e ditës së parë të shkollës ka ndryshuar dhe s`ka më lidhje me princeshat


  Dita e parë e shkollës erdhi dhe bashkë me të edhe qejfi i kombinimeve të rrobave, sandaleve dhe çantës. Dhe kjo moda e këtij viti nuk ka asnjë lidhje me ca vite shkuar. Asnjë vajzë me temina, tylra dhe fustane princeshash. Një bluzë sportive e bardhë ose e zezë dhe një palë xhinse ose pantallona të zeza janë më të bukura.

   

  Kështu u veshën vajzat e gazetarit Endri Xhafo, Zoi dhe Sofi, Belen e Sokol Ballës, kështu u vesh Anna Gjebrea, kështu u vesh Kaltrina e Dr. Florit dhe po ashtu edhe Hana, mbesa e Rudina Dembacajt.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]