• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 26 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Politikë Të gjitha

  Ministri Xhafaj komenton videot e fundit të PD-së: Ata kanë zgjedhur partnerë të gabuar…


  Ministri i Brendshëm ka komentuar zhvillimet e kohës së fundit sa i përket audio-përjgimeve të PD-së.

  “Kam kulturën e nevojshme që të respektoj autoritetet e drejtësisë dhe vendimmarrjen e tyre. Kjo çështje që është temë ditë është në hetim nga Porkuroria dhe u takon atyre të vendosin. Unë jam ministri i Brendshëm jam në këtë detyrë me një qëllim. Jam i fokusuar në detyrat e mia. Kanë zgjedhur partnerë të gabuar dhe llumin e këtij vendi”, tha Xhafaj në një prononcim për mediat./ Copyright Tiranapost.al