Politikë Te gjitha

Ministri Xhafaj i jep një certifikatë, ja ç’shkruan Kukan në Twitter


Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim edhe me eurodeputetin Eduard Kukan. Ky i fundit shkruan në Twitter se ministri i ka dhënë një certifiktë për kontributin në Reformën në Drejtësi.

“Nder të marr certifikatën për kontributin në reformën e drejtësisë nga Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj. Shqipëria masa në luftën kundër krimit të organizuar dhe zhdukjen e kanabisit”, ka shkruar eurodeputeti Kukan në një postim në Twitter./ Copyright Tiranapost.al

kukan