• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Miley Cyrus tashmë grua e martuar: Akoma më tërheqin seksualisht vajzat


  Miley Cyrus e ka pranuar me sinqeritet, edhe pse tashmë është në një martesë hetero me Liam, se ndihet ende e tërhequr nga gratë.

  26-vjeçarja foli për Revistën “Elle”, rrëfeu detaje të seksualitetit të saj dhe martesës komplekse dhe moderne që ka ndërtuar, pavarësisht se njerëzit u konfuzuan nga këto deklarata.

  “Unë kam bërë thjesht një zgjedhje partneri. Kam zgjedhur atë që më përshtatet më shumë. Po nuk i përshtatem asnjë roli tipik bashkëshorteje. As nuk më pëlqen kjo fjalë”, tha ajo që kur u pyet për rolin specifik të grave në shoqëri tha: “Nga ne pritet të mbajmë planetin të populluar”.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]