• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Meteoalb: Rriten temperaturat, ja qytetet ku bën më vapë sot


  Sipas MeteoAlb: MBETEMI në ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme duke ndikuar mot të kthjellët në të gjithë vendin. Pjesa e dytë e ditës SJELL kalime vranësirash të lehta në të gjithe vendin, më te dukshme në zonat verilindore dhe juglindore. Edha nata do të VIJOJE në të njëjtat kushte atmosferike.

  Temperaturat e ajrit mbeten kostante në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur ekstremumet ditore nga 17°C deri në 38°C.

  Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h kryesisht nga drejtimi veriperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 2-3 ballë./ parashikimi i motit nga Meteoalb/ Tiranapost.al. 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post