• Shqip
 • English
 • E martë, 10 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha

  Merr plot 32 nominime, “Game of Thrones” thyen rekordin në “Emmy Awards”


  Seriali i suksesshëm i “Game of Thrones” theu sot rekordin në “Emmy Awards”, të konsideruara ndryshe si Oskarët e serialeve televizive, duke marrë plot 32 nominime.

  Seriali fantastik i HBO-së, që përfundoi këtë vit pas sezonit të tetë, kaloi kështu “The Marvelous Mrs. Maisel”, serial i prodhuar nga “Amazon”, i cili numëroi 20 nominime. /Tiranapost.al/

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post