• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Merita e dobësimit të Jonida Vokshit nuk është sekret


  Nuk të duhet një peshore të kuptosh që Jonida Vokshi ka arritur peshën ideale. Me një shëtitje në Instagram, në fotot e kohëve të fundit shfaqet shumë më elegante.

  View this post on Instagram

  #foreverchild #foreversmile ❤️

  A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

  Me bark të sheshtë, me krahë elegante e me më pak faqe. Dhe nuk është e vështirë të zbulosh sekretin. Çelësi i saj është palestra. Jonidës nuk i ndahet shpirti prej atje dhe mirë bën.

  Jonida nuk i kursen as orët në palestër e as fotot nga atje. Veshur me rrobat e përshtatshme, me flokët kapur, gati për t`u stërvitur.

  View this post on Instagram

  💪🏻gym before ✈️ @city.fitness.club

  A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post