• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Meqë Klaudia është balerinë, Bora sapo u bë këngëtare


  E mbajmë mend si ajo vajza bjonde simpatike që dikur këndonte këngën ’Hey‘ Top Fest 7 dhe që atëherë na u duk sikur Bora e la në harresë muzikën duke iu përkushtuar më shumë prezantimit. Por sonte na vërtetoi se muzika vazhdon të jetë një pasion që e shoqëron.

  Mbrëmjen e sotme të gjysmëfinales së dytë të Kënga Magjike, Bora Zemani na dhuroi një perfomancë mjaft sensuale teksa këndon ‘Celoso’ të Lele Pons. Një rikthim që na pëlqeu vërtet.