• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Meqë erdhi pranvera, le të shikojmë pak si do t’i bëjmë thonjtë


  Stina e re kërkon thonj të rinj. Dhe meqë sot hymë në pranverë, edhe pse shiu s`na la ta ndjenim atmosferën, le të prezantohemi me tendencat e reja që sugjerojnë ata që marrin vesh nga moda.

  (Foto nga Vanity Fair)
  (Foto nga Vanity Fair)
  (Foto nga Vanity Fair)

   

  (Foto nga Vanity Fair)
  (Foto nga Vanity Fair)

  Në një shkrim të Vanity Fair janë mbledhur modelet me të bukura. Sigurisht që do zgjedhësh atë që të shkon me dorën, që nga prerja e deri tek ngjyra.

  Duart janë pjesa më e dukshme e trupit, ndaj meritojnë vëmendjen maksimale, sidomos në pranverë, kur sapo i zhdukëm dorezat e dimrit.

  *Ky post u përshtat nga Vanity Fair dhe është realizuar nga Fabjola Hije.