• Shqip
 • English
 • E hënë, 23 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Meghan u bë protagoniste e ‘The Lion King’ pa luajtur fare në film


  Meghan mund të ketë hequr dorë nga aktrimi se u bë dukeshë, ama di si të jetë protagoniste kudo ku shkel, siç ishte dhe dje në premierën evropiane të “The Lion King”.

  Meghan dhe Harry, foto nga Instagrami

  Në më pak se dy muaj që ka sjellë në jetë djalin, Meghan shkëlqeu. Sigurisht që nuk i ka rrëzuar të gjithë kilogramët e marrë, por i shkon kaq shumë rrumbullakësia e fytyrës. Për pjesën tjetër, barkun, bëri zgjidhjen e duhur duke e fshehur pas fustanit me prerje në bel e që bëhet veref poshtë prerjes. Ngjyra? E zeza s`të lë kurrë në baltë.

  Me grim minimalist dhe flokët kapur topuz, Meghan e vodhi gjithë vëmendjen.

  *Ky post u përshtat nga Vanity Fair dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690