• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Meghan po i vesh vetë e para rrobat që krijoi për bamirësi


  Nga sot janë në shitje veshjet e koleksionit të gardërobës kapsulë që Meghan Markle krijoi me ndihmën e stilistes së saj Mischa Nonoo. Veshjet përmbajnë këmisha, pantallona, plus çantat si aksesor.

  Veshja e Meghan nga koleksioni i ri

  Para se t`i veshin zonjat që do t`i blejnë ca se i pëlqejnë e ca se janë fanse të Meghan-it, dukesha i ka veshur vetë e para.

  Sigurisht që paratë e mbledhura nga shitjet do të shkojnë të gjitha për bamirësi.

  *Ky post u përshtat nga Corriere.it dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690