• Shqip
 • English
 • E shtunë, 19 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  ‘Meghan nuk di ta mbajë djalin në krah’. Ndjekësit vazhdojnë avazin


  Meqë dje doli, i mbani mend fotot e Archie-t të vogël që shkoi në fushën e ndeshjen Polo për të ndjekur të atin. Pikërisht ato pamje po i komentojnë ata që s`lënë gjë pa kaluar nën lupë.

  Backlash: Meghan Markle is being mom-shamed for the way she held her newborn son Archie during the baby's first public outing on Wednesday
  Meghan Markle dhe bebi Archie

  Sipas tyre Meghan nuk ka mësuar ende ta mbajë në krah. Ata kanë kritikuar mënyrën se si ajo e mban që duket fiks sikur është gati t`i bjerë nga duart.

  Archie është vetëm dy muajsh dhe është e justifikueshme e aspak turp për një nënë të re që mos të jetë eksperte e mbajtjes së një fëmije. Archie-t i mjafton era e mamit për t`u ndjerë i sigurt.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]