• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Meghan mori lejen e lindjes


  Nga sot për Meghan-in do t`ju marrë malli. Dukesha e Sussex mori zyrtarisht lejen e lindjes. Nga sot, në axhendën e saj nuk ka më asnjë event në të cilin duhet të jetë e pranishme. Ajo do të ndjekë disa takime private, por nuk do të dalë më në publik deri pas lindje.

  Meghan është në muajin e tetë. Shumë pak javë na ndajnë nga publikimi i fotos së famshme në shkallët e maternitetit me bebin në krahët e saj.

  *Ky post u përshtat nga dailymail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.