• Shqip
 • English
 • E enjte, 12 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Meghan është supersticioze. Që kur ka lindur s’e ndan nga vetja këtë gur të çmuar


  Një ekspert i gurëve të çmuar ka vënë re që Meghan nuk e ndan nga vetja bruzin, që konsiderohet si shërues. Të njëjtin gur e ka në varëse e të njëjtin e ka në vëthë.

  The royal, who is currently on maternity leave, chose to wear the stone for her son Archie's photocall at St George's Hall in May. Pictured wearing a necklace featuring three delicate turquoise gem stones
  Meghan, Harry dhe Archie

  Meghan qenka supersticioze siç duket.

  The three stone necklace costs $750 (£597)
  Meghan Markle
  The royal selected turquoise stud earrings for an appearance at the Yankees and Red Sox baseball game
  Meghan Markle
  Meghan was rarely spotted in the jewel before giving birth to her son, wearing the Jennifer Meyer necklace just once for the Sandringham Christmas Day service while pregnant in December 2018
  Meghan Markle

  Do të ishte rastësi shumë e madhe që menjëherë pas lindjes të jetë bërë fanse e bruzit. Mbase vetë a mbase dikush i ka folur për rëndësinë e tij dhe Meghan si një mami e re, me frikërat për vete dhe bebin ka vendosur të besojë tek fuqia e këtij guri të çmuar që edhe ngjyrën mes blusë dhe jeshiles e ka fantastike.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post