• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Të gjitha TIP top

  Më thuaj sa rrëmujë e mban shtëpinë të të them ç’njeri je


  Nëse do të zbulosh personalitetin e një njeriu, shikoji rrëmujën që ka në shtëpi. Lë enët pa larë, rrobat, mban dollapin rrëmujë, çdo moskujdes tregon diçka.

  Dollapi rrëmujë

  8 Hidden Psychological Problems a Messy Home Can Reveal About Us
  Foto nga Bright Side

  Nëse hyn në një shtëpi me mure të lyera, dysheme të pastër, por me një gardërobë të rrëmujshme, atëherë ke të bësh me dikë që i fsheh shumë mirë ndjenjat dhe aspekte të ndryshme të personalitetit. Është më shumë i interesuar për t`u dukur mirë në sytë e të tjerëve se sa të jetë vërtet mirë.

  Tavolinë pune e rrëmujshme

  8 Hidden Psychological Problems a Messy Home Can Reveal About Us
  Foto nga Bright Side

  Shpesh një tavolinë pune me rrëmujëra dëshmon për një njeri kreativ, ose të paorganizuar.

  Rroba të palara

  8 Hidden Psychological Problems a Messy Home Can Reveal About Us
  Foto nga Bright Side

  Këta janë njerëz që punën e sotme e lënë gjithmonë për nesër.

  Enë të palara

  8 Hidden Psychological Problems a Messy Home Can Reveal About Us
  Foto nga Bright Side

  Supozohet që kuzhina të jetë vendi më i pastër në shtëpi, por jo për njerëz që kanë shenja të depresionit ose depresion, përveçse janë shumë dembelë.

  *Ky post u përshtat nga Bright Side dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post