• Shqip
 • English
 • E enjte, 20 Qershor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Me pamje nga deti s’janë asgjë para fotove me pamje nga bora


  Kjo është ajo periudhë e vitit që fotot me pamje nga deti janë zëvendësuar me pamje nga bora. Edhe pse ka ende disa njerëz që preferojnë pushimet në det dhe postojnë foto me bikini e pamje nga deti, kjo është koha e fotove me pamje nga mali e bora. Herë pranë zjarrit, herë me një filxhan çaji nga i cili del avulli i ngrohtë, herë tjetër me foto nga dhoma me dritare të madhe ku bora është një hap larg, gjithmonë e përbashkëta është bardhësia.

  View this post on Instagram

  ❄️#morninglikethese

  A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

  View this post on Instagram

  G❄️❄️D M ❄️R N I N G

  A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

  View this post on Instagram

  Her smile has my heart 💗

  A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

  View this post on Instagram

  #oxygenated

  A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

  (Orinda Huta, foto nga Instagrami)

  Personazhet e njohur e kanë zbardhur instagramin këto ditë me foto dimri dhe disa nga më të lezetshmet janë këto.

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije.