Kronikë e zezë Te gjitha

Mbytet 20-vjeçari në Durrës


Një tjetër djalë i ri është mbytur në det. ngjarja e rëndë ka ndodhur para pak minutash.

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.06.2018, rreth orës 13:50, në Currila është mbytur në det shtetasi E.L. 20 vjeç, banues në Durrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Një tjetër djalë i ri u mbyt para disa ditësh tek Gjiri i Lalëzit.

* Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Eneida Daci.